Kirkkovaltuuston jäsenten yhteystiedot

Leevi Cederlöf (Seurakuntaväki), p. 044 253 9539, leevi.cederlof(at)kolumbus.fi

Usko Gullstén (Kokoomus kuuntelee), p. 0400 701 450, usko.gullsten(at)kolumbus.fi

Maikki Hämäläinen-Ylikahri (Keskustalainen seurakuntaväki), p. 050 518 1026, maikki.hamalainen(at)elisanet.fi

Hanna Karojärvi (Keskustalainen seurakuntaväki), p. 050 307 8380, hanna.m.karojarvi(at)gmail.com

Kari Koppanen (Seurakuntaväki), p. 040 358 7900, karikoppis(at)gmail.com

Jaakko Korhonen (Kristilliset perusarvot kunniaan), p. 040 717 6658, jaska.korho(at)gmail.com

Satu Kosola (Sos.dem. ja Vasemmistoliitto), p. 044 967 8367, satu.kosola(at)windowslive.com

Veikko Kuumola (Kokoomus kuuntelee), p. 040 549 1705, veikko.kuumola(at)kolumbus.fi

Mikko Kärki (Keskustalainen seurakuntaväki), p. 050 360 2256, mikkokarki(at)kolumbus.fi

Maria Päivänen  (Sos.dem ja Vasemmistoliitto), p. 050 3006806, maria.paivanen(at)gmail.com

Paula Liuha (Keskustalainen seurakuntaväki), p. 040 411 5184, paula(at)liuha.fi

Heini Mäenpää (Seurakuntaväki), p. 050 462 6365, heini.maenpaa(at)tampere.fi

Asko Ojakoski (Seurakuntaväki), p. 0400 374 011, ojakoski.asko.j(at)student.uta.fi

Terhi Palvanen (Seurakuntaväki), p. 040 846 6624, terhi.palvanen(at)lempaala.fi

Päivi Perko (Seurakuntaväki), p. 050 487 6975, kukkasmaki(at)gmail.com

Jouko Rautkivi (Seurakuntaväki), p. 050 325 1781, jouko.rautkivi(at)wippies.fi

Mikko Riikola (Kristilliset perusarvot kunniaan), p. 050 533 4473, mriikola(at)hotmail.com

Ida Räikkönen (Seurakuntaväki), p. 0400 373 759, ida.raikkonen(at)gmail.com

Marika Salo (Seurakuntaväki), p. 050 501 2245, salonmarika(at)gmail.com

Tuija Seppänen (Kokoomus kuuntelee), p. 050 501 2627, tuija.a.seppanen(at)kolumbus.fi

Asko Siivola (Kokoomus kuuntelee), p. 040 586 5589, asko.siivola(at)elisanet.fi

Raimo Sirén (Kokoomus kuuntelee), p. 040 511 5107, siren.raimo(at)kolumbus.fi

Mikko Vesamäki (Seurakuntaväki), p. 050 552 7857, mikko.vesamaki(at)fimnet.fi

Timo Viitanen (Seurakuntaväki), p. 040 844 4206, timo.viitanen(at)solteq.com

Kari Virtanen (Sos.dem ja Vasemmistoliitto), p. 040 525 9031, kari.virtanen(at)lempaala.fi

Kirsi Wikman (Kokoomus kuuntelee), p. 040 526 1361, wikman.kirsi(at)gmail.com

Pauliina Österberg (Kristilliset perusarvot kunniaan), p. 044 538 6614, pauliina.osterberg(at)gmail.com